» Культура » Майстер-клас в Снятинській бібліотеці

Майстер-клас в Снятинській бібліотеці

Автор: admin1 от 12-02-2018, 13:01
 (голосів: 0)

Майстер-клас в Снятинській бібліотеці  Є дні і дати, які завжди хочеться відзначати. День святого Валентина відзначаємо не так давно, але він якраз із таких романтичних, приємних свят, які не можна, та й не хочеться оминати. Улюблене свято величезної кількості молодих людей, адже кожному властиво закохуватися, любити, мати симпатії, говорити про свої почуття. Напередодні цього романтичного дня, а саме 10 лютого, в дружній і щирій атмосфері в бібліотеці с. Снятинка відбувся майстер-клас з виготовлення сердець-валентинок, який організували і провели бібліотекар бібліотеки-філії Любов Турик та директор народного дому Віра Копач. Читачі бібліотеки власноруч виготовляли з кольорового паперу листівку — витинанку у вигляді сердечок, розфарбовували та вирізали приготовлені валентинки, писали побажання. Активну участь у проведенні майстер — класу взяли: Ірина Климишин, Зеня Грабовська, Юля Кемпа, Яна Канарська. Всім відомо, що найкраща і найдорожча валентинка — це валентинка зроблена своїми руками, особливо якщо її виготовляла дитина для своїх самих улюблених людей — батьків, братиків чи сестричок. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua