День Героїв Небесної Сотні відзначають в Україні щорічно з 18 по 20 лютого. Рівно чотири роки тому у ці дні Україна і світ з жахом спостерігали за трагедією в Києві. 18 лютого 2014-го року розпочалися масові розстріли на Майдані. У центрі столиці загинули більше ста людей, кілька десятків зникли безвісти, більше тисячі дістали поранення, а сотні- були заарештовані та зазнали тортур. В Дрогобицькій районній бібліотеці для дітей в пам'ять про ці дні оформлено книжкову виставку "Небесна Сотня в вирій полетіла...".
Книги представлені тут мають нагадати, що революція та зміни у нашій країні стали можливими завдяки простим людям. І ними треба пишатися, вони-справжні герої України.













