Сьогодні, 19 лютого, в бібліотеці-філії с. Залужани працівники культури вшанували пам'ять загиблих героїв Небесної Сотні.
Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.
Небесна сотня в небо полетіла.
Небесна сотня – безневинна жертва.













