Протягом свого життя ми звертаємося до книги. Вона допомагає нам пізнати і зрозуміти навколишній світ і самих себе. В бібліотеці-філії с.Опака пройшов день дитячого читання, який підготувала і провела бібліотекар
Ганна Якуц. Юні користувачі бібліотеки різних вікових груп брали участь у цікавих заходах, пов'язаних із книгою: подорож сторінками улюблених казок для учнів 3-4 класів, хвилинка-цікавинки “Літературні постаті” для учнів 5-6 класів та літературний диліжанс для учнів 7-8 класів. Діти з цікавістю відгадували улюблених героїв та улюблені твори, декламували вірші, ділились враженнями від прочитаних книг. Цілий день в бібліотеці було весело, яскраво та тепло від щирих дитячих посмішок. Найбільш активними були Іванна Тупітчак, Анна Гвоздецька, Марія Кекіс, Марія Якуц, Вікторія Костик, Вікторія Чопик, Христина Костик та інші.













