Свято на тему: “Нам без книги ніяк не можна”, присвячене Міжнародному дню дитячої книги, підготувала і провела бібліотекар бібліотеки-філії с. Опака Ганна Якуц для учнів ІІ — V класів. Мета свята — розвивати інтерес до читання, привернути любов до книги та бережливо ставитись до неї. Бібліотекар сказала, що: “ Книга всюди поруч з нами. Вона наш друг і порадник, який не вміє говорити, але розказує нам про незвичайні пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ. Книга веде нас в країну знань. З неї ми дізнаємося багато цікавого про нашу державу, про те як вирощувати хліб, розбудовувати села і міста. І тому ми повинні берегти книгу, не рвати її, а берегти і шанувати”. У святі взяли участь: Олег Піцінь, Микола Дуб, Степан Стасула, Яна Якуц, Надя Кобетяк, Марія Багрій, Софія Процик. Вони декламували вірші, звучали пісні у їх виконанні: “Рідний край”, “ Росла калина”, “Веснянка”. Допомагали у проведенні свята директор народного дому Оксана Янів, та художній керівник Мар'ян Багрій. Свято закінчилося, але зустріч з книгою не закінчується. Читайте і бережіть книги.













