![]()
В бібліотеці-філії с. Верхні Гаї відбувся День дитячого читання приурочений 100-річчю від дня народження Василя Сухомлинського. На заході були присутні учні 3-4 класів з вчителями Кравець Орисею та Стасик Іриною. Орися Михайлівна ознайомила дітей з біографією та творчістю видатного письменника та педагога. Діти в свою чергу зачитали вірші про письменника, та разом з бібліотекарем Світланою Стасик і вчителем Іриною Василівною читали та аналізували оповідання "Кінь втік", звернувши увагу на роль дружби в житті кожної людини. Також користувачі згадували прислів'я та приказки про дружбу, брали участь в цікавих іграх "Долоньки" і "Чарівний клубочок".













