![]()
Літературну годину “Серце віддаю дітям”, приурочену до 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського і Дня дитячого читання, провела бібліотекар бібліотеки- філії с.Старе Село Ольга Цюх.
Вона ознайомила дітей з біографією і творчістю видатного письменника і педагога. Діти читали та аналізували оповідання письменника “ Чому плакала бабуся”, “Найдорожче”, “Помічниця”, “Хто нагодував шпаків”, “Дідусева таємниця”.
Ольга Цюх та вчитель Людмила Ортинська похвалили і подякували дітям за активність. Бібліотекар подарувала школі книжечку Василя Сухомлинського.













