“Запам'ятай, моя дитино з юних літ, на все життя, щоб знала, як прожити. Людина для добра приходить в світ й покликана завжди добро творити”. В рамках проведення тижня дитячої книжки 20 березня день дитячого читання пройшов у Грушівській школі, який організувала і провела бібліотекар бібліотеки- філії с. Грушів Красне Оксана Василиків. Вона познайомила учнів третього класу із біографією великого педагога, мудрого вчителя Василя Сухомлинського. Розмова йшла про людську доброту, порядність і про те, для чого людина приходить у цей світ. Доброму завжди добре. Робиш добро — не кайся, а робиш зло - на зло і сподівайся. Все добре переймай, а зло уникай. Саме про ці прописні істини і писав Василь Сухомлинський. Прочитані твори “Усмішка”, “Легенда про золоте зернятко Істини”, “Утрачений день” дуже сподобались дітям. Василь Сухомлинський хотів, щоб діти на нашій землі виростали добрими, чуйними, дружніми, товариськими, щедрими і щирими. “І хай в кожному вашому серденьку живе доброта, любов до людей і навколишнього світу” - побажала дітям бібліотекар на закінчення заходу.













