Під такою назвою 29 березня для школярів Ріпчицької СЗШ I ст. відбулась година народознавства в бібліотеці-філії с. Ріпчиці. Дти дізналися про традиції, звичаї та обряди Великодня, почули цікавинки, прислів'я пов'язані із Пасхою. Захід супроводжувався майстер-класом "Великодні листівки". На завершення майстер-класу кожен читач тримав у своїх руках власне творіння - свою листівку.
На захід завітали представники сільської влади Роман Гриньків та Леся Бегар.













