Напередодні святкування світлого свята Пасхи 31 березня в бібліотеці-філії с.Снятинка відбувся майстер-клас «Писанка моя», який організували і провели бібліотекар бібліотеки-філії Любов Турик та директор народного дому Віра Копач.
Працівники культури розповіли дітям, що яйце - символ сонця і джерело всього живого. Життя, яке зберігалося в яйці потрібно було захистити від злих сил, тому тонку шкарлупу покривали фарбою і розписували яйце символічними знаками, які згодом трансформувалися в орнамент. Так і виник звичай робити писанки.
Діти вчилися виготовляти писанки - «крученики», обмотані нитками і стрічками, та пасхальні яйця в техніці квілінг.
Діти отримали багато задоволення, адже справжня українська писанка, яку вони покладуть в святковий кошик, буде створена власними руками.













