» Культура » Літературна година в Рибницькій бібліотеці

Літературна година в Рибницькій бібліотеці

Автор: admin2 от 3-04-2018, 14:26
 (голосів: 0)

Літературна година в Рибницькій бібліотеціПідтримуючи передвеликодній настрій 30 березня в бібліотеці-філії с. Рибник під спільною організацією зав. бібліотекою Павець Галиною та директора Народного дому Лехкар Надії була проведена літературна година "Писанка - символ життя". Сьогодні ми навіть не можемо собі уявити Великдень без такого незмінного атрибуту як писанка. Століття за століттям щовесни наші предки розписували писанки знаками і символами, які були молитвою до вищих сил та через віки донесли до нас їх уявлення про світобудову, щоденні турботи, побажання здоров’я і вічного життя. Старовинні традиції писанкарства не втрачають своєї актуальності. Незважаючи на численні зміни традицій та епох, подолавши всі утиски, великодня писанка дійшла до наших днів і продовжує здобувати нові форми, не гублячи при цьому свого глибокого змісту.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua