Підтримуючи передвеликодній настрій 30 березня в бібліотеці-філії с. Рибник під спільною організацією зав. бібліотекою Павець Галиною та директора Народного дому Лехкар Надії була проведена літературна година "Писанка - символ життя". Сьогодні ми навіть не можемо собі уявити Великдень без такого незмінного атрибуту як писанка. Століття за століттям щовесни наші предки розписували писанки знаками і символами, які були молитвою до вищих сил та через віки донесли до нас їх уявлення про світобудову, щоденні турботи, побажання здоров’я і вічного життя. Старовинні традиції писанкарства не втрачають своєї актуальності. Незважаючи на численні зміни традицій та епох, подолавши всі утиски, великодня писанка дійшла до наших днів і продовжує здобувати нові форми, не гублячи при цьому свого глибокого змісту.













