“Пора писати писанки” - під такою назвою пройшов майстер — клас з виготовлення писанки у Грушівській школі, який організували і провели бібліотекар — філії с. Грушів — Красне Оксана Василиків та вчитель Марія Минів. “Узір писати буду чітко і барву доберу яскраву. І писанку, як пишна квітка, я намалюю всім на славу. “ Його учасниками стали учні — третьокласники. Творчим та цікавим був процес виготовлення диво- писанки, та потребував витримки і уваги. Та писанки вийшли у всіх чудові, оригінальні, одна на одну не схожі. Для своїх писанок діти використали фарби, нитки, намистинки, кольорові наклейки. Найкращою визнано роботу Ярини Ілечко.













