» Культура » У Грушівській бібліотеці виготовляли писанки

У Грушівській бібліотеці виготовляли писанки

Автор: admin2 от 4-04-2018, 09:58
 (голосів: 0)

У Грушівській бібліотеці виготовляли писанки“Пора писати писанки” - під такою назвою пройшов майстер — клас з виготовлення писанки у Грушівській школі, який організували і провели бібліотекар — філії с. Грушів — Красне Оксана Василиків та вчитель Марія Минів. “Узір писати буду чітко і барву доберу яскраву. І писанку, як пишна квітка, я намалюю всім на славу. “ Його учасниками стали учні — третьокласники. Творчим та цікавим був процес виготовлення диво- писанки, та потребував витримки і уваги. Та писанки вийшли у всіх чудові, оригінальні, одна на одну не схожі. Для своїх писанок діти використали фарби, нитки, намистинки, кольорові наклейки. Найкращою визнано роботу Ярини Ілечко.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua