» Культура » "І в дорогу далеку ти мене на зорі проводжала і рушник вишиваний на щастя, на долю дала"

Автор: admin1 от 11-05-2018, 16:13

"І в дорогу далеку ти мене на зорі проводжала і рушник вишиваний на щастя, на долю дала"Вишивка – це духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук.

У народному домі села Верхні Гаї працівниками культури оформлено виставку вишивок "Золоті руки мами", присвячену одному з найважливіших свят року - Дню Матері, та проведено майстер-клас вишивання хрестиком "Ми своїми вправними руками вишиваєм рушничок для мами".

Діти під керівництвом бібліотекаря Світлани Стасик, директора Народного дому Галини Повханич та художнього керівника Ольги Стасик вчилися вишивати на полотні найпростіші узори,щоб продовжити віковічні традиції пов'язані з вишивкою.