У селі Воля-Якубова відсвяткували День матері. Учасники заходу переглянули книжкову виставку в сільській бібліотеці, а тоді організували велопробіг до Грушівської Богородиці. У заході взяли участь Мар'яна Кутереба, Катя і Мирослава Янів, Уляна Дума, Мар'яна і Марія Цеслів, Олена Кінка, Ангеліна і Галина Чайракулови. Підготували і провели свято бібліотекар Галина Фортуна і завідувач народного дому Ігор Чайракулов.
Також 13 травня в приміщенні бібліотеки-філії села Летня відбулося літературно-мистецьке свято до Дня Матері «Ой маю я три матері, та всі три хороші». У святкуванні взяли участь діти, матері, бабусі і присутні гості. Свято провели працівники бібліотеки та Народного дому.
Цього ж дня в селі Опарі біля народного дому відбулося літературно-музичне свято до Дня матері «Святе ймення Мати».













