З давніх-давен у нашому народі побутує звичай завершувати цикл різдвяних свят на Стрітення. Ось і в народному домі с. Воля Якубова 14 лютого, в переддень свята, відбулося свято “Проводи Коляди”. Учасники цьго дійства ще раз поринули у світ наших колядок, різдвяного дійства. Зі сцени лунали різдвяні віншування, вірші, колядки у виконанні Оксани Кінки, Олени Кінки, Мар'яна Минів, Валентина Минів, Уляни Думи, Мар'яни Кутереби, Мирослави Янів, Катерини Янів, Ольги Сосяк, Олени Слонської. Разом з учасниками колядував весь зал.
Проводи Коляди організували і провели бібліотекар-бібліотеки-філії Галина Фортуна, директор народного дому Ігор Чайракулов, завідувач початкової школи Галина Мисишин.













