23 травня в бібліотеці-філії с. Волоща була проведена літературна година до дня перепоховання Тараса Шевченка на Чернечій горі в Каневі під назвою «Вічно живий у пам’яті народній».
Захід підготували і провели бібліотекар Ганна Павлюх, вчитель української мови і літератури Леся Калямон.
Ведучі Данилків Христина і Удяк Діана ознайомили присутніх із інформацією як відбувалася церемонія перепоховання великого генія українського народу, і про те, як зродилась щемливо-вогненна поезія, яку Шевченко об’єднав у збірку «Кобзар».
Учні 6 класу декламували поезію Кобзаря.
Завершила літературну годину бібліотекар Ганна Павлюх словами: доки українці шануватимуть Шевченка, доти дух волі не покине їх, доти вони матимуть Боже благословення на власну незалежну державу – Україну.













