У межах ІІ Етно-фестивалю гостинності цими вихідними творчістю та досвідом обмінювалися райони Львівщині. Митці Дрогобиччини в неділю, 3 червня, виступили з концертом в Стрийському районі, зокрема в прекрасному народному домі села Нежухів.
Мистецькі колективи підготували для глядачів свої найкращі композиції. Зі сцени лунали ліричні, класичні, патріотичні пісні, інструментальна та фольклорна музика, також виконувались запальні танцювальні номери.
Перший заступник голови Стрийської районної державної адміністрації Любомир Кащук та заступник голови Стрийської районної ради Мирон Войтович тепло зустріли делегацію Дрогобицького району, побажали їм успіхів, миру та гарного виступу.
Переповнений зал народного дому оплесками вітав кожен виступ наших артистів, а розпочали концерт тріо в складі Василь Павлів, Іван Качмар та Володимир Герій народного дому села Вороблевичі піснею «Галичина».
Свою майстерність продемонстрували народна хорова капела «Каменяр» районного народного дому, керівник Наталія Самокішин, зразковий ансамбль танцю «Верховинка», керівник Богдана Кос, народний аматорський музичний гурт «Галич», керівник Тарас Земко, Василина Ковальчук, народний вокальний ансамбль «Вишиванка» народного дому села Старе Село, керівник Лілія Блажкевич, вокальний дует народного дому села Вороблевичі у складі сестер Марії та Анни Кубів, фольклорний ансамбль «Дорожівчанка» народного дому села Дорожів, керівник Руслан Плита, соліст народного дому селища Підбуж Степан Химин, ансамбль «Марічка», керівник Олександра Лиса, ведучими концерту були Лілія Щур та Іван Сех.
Після концертної програми перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Віталій Скоропад та начальник відділу культури та туризму Надія Козар висловили вдячність мешканцям та керівництву Стрийщини за теплий прийом та підтримку.













