» Культура » День захисту дітей в Смільній

День захисту дітей в Смільній

Автор: admin2 от 5-06-2018, 17:07

День захисту дітей в Смільній1 червня в приміщенні бібліотеки — філії с. Смільна відбулося свято для дітей “Діти — найкраща радість у житті”, приурочене до Всесвітнього дня захисту дітей. Дитинство — це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Недаремно свято дітей відзначається 1 червня, цей день - це перший день веселого літа і шкільних канікул. З цієї нагоди бібліотекарі бібліотек-філій с. Смільна і Бистриця Гірська Ольга Пігур та Надія Піряник організували для активних користувачів розважальну програму. Усі діти прийняли участь у вікторині, конкурсах , іграх та розгадуванні загадок. На заході дітвора отримала заряд позитивної енергії, бадьорості, задоволення та багато цікавої інформації про книги, якими можна користуватися завітавши у бібліотеку.