» Культура » В Смільній прощалися з колядою

В Смільній прощалися з колядою

Автор: admin1 от 16-02-2016, 14:37
 (голосів: 0)

В Смільній прощалися з колядою15 лютого в приміщенні бібліотеки-філії села Смільна відбулося свято «Прощання з колядою». Організували та провели захід бібліотекарі с. Смільна та Бистриця Гірська Надія Піряник та Ольга Пігур. Участь у святі взяли діти с. Бистриця та с. Смільна, які навчаються у Смільнянській школі,  та вчитель української мови та літератури Марія Пиляк.

Присутніми на заході були батьки учасників дійства та односельчани. У виконанні дітей прозвучали колядки «Добрий вечір», «В глибокій долині», «Ой сивая тая зозуленька» та ін. Усі учасники були нагороджені призами та грамотами.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua