15 лютого в приміщенні бібліотеки-філії села Смільна відбулося свято «Прощання з колядою». Організували та провели захід бібліотекарі с. Смільна та Бистриця Гірська Надія Піряник та Ольга Пігур. Участь у святі взяли діти с. Бистриця та с. Смільна, які навчаються у Смільнянській школі, та вчитель української мови та літератури Марія Пиляк.
Присутніми на заході були батьки учасників дійства та односельчани. У виконанні дітей прозвучали колядки «Добрий вечір», «В глибокій долині», «Ой сивая тая зозуленька» та ін. Усі учасники були нагороджені призами та грамотами.













