В ньому взяли участь учні 6-7 класів Мицан Марія, Венгрин Максим, Багрій Святослав, Дідух Ігор та Василюка Ілона. Діти відповідали на запитання про національний символ, його історію та сьогодення.
На завершення учасники провели турнір з шашок.
Переможець Венгрин Максим отримав приз.
Завідуюча бібліотекою- філією Домін Ольга всім подякувала за участь.













