» Культура » Шашковий турнір в бібліотеці с.Рихтичі

Шашковий турнір в бібліотеці с.Рихтичі

Автор: admin2 от 5-10-2017, 16:40
 (голосів: 0)

Шашковий турнір в бібліотеці с.Рихтичі5 жовтня в бібліотеці-філії с.Рихтичі відбувся шашковий турнір серед юних користувачів бібліотеки. Перед початком турніру завідувач бібліотеки-філії Ольга Домін розповіла дітям про історію виникнення гри в шашки та вплив її на інтелектуальний розвиток людини. В турнірі взяли участь Ілона Василюка, Вікторія Хабінська, Марія Мицан, Тереза Петришин, Антон Федоренко, Віталій Маляр, Сергій Паньків. У дружній атмосфері юні шашкісти розігрували партії, а після визначення переможців турніру, отримали заслужені нагороди. Перше місце здобула Ілона Василюка, на другому — Віталій Маляр, на третьому — Антон Федоренко.

Шашковий турнір в бібліотеці с.Рихтичі

Шашковий турнір в бібліотеці с.Рихтичі


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua