5 жовтня в бібліотеці-філії с.Рихтичі відбувся шашковий турнір серед юних користувачів бібліотеки. Перед початком турніру завідувач бібліотеки-філії Ольга Домін розповіла дітям про історію виникнення гри в шашки та вплив її на інтелектуальний розвиток людини. В турнірі взяли участь Ілона Василюка, Вікторія Хабінська, Марія Мицан, Тереза Петришин, Антон Федоренко, Віталій Маляр, Сергій Паньків. У дружній атмосфері юні шашкісти розігрували партії, а після визначення переможців турніру, отримали заслужені нагороди. Перше місце здобула Ілона Василюка, на другому — Віталій Маляр, на третьому — Антон Федоренко.













