» Культура » В Дрогобицькій центральній районній бібліотеці - нова комп’ютерна техніка

В Дрогобицькій центральній районній бібліотеці - нова комп’ютерна техніка

Автор: admin1 от 30-08-2018, 09:22

В Дрогобицькій центральній районній бібліотеці - нова комп’ютерна технікаЗавдяки перемозі в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку Дрогобицька центральна районна бібліотека отримала нову комп’ютерну техніку, що дозволить покращити доступ громади до сучасних електронних джерел інформації та якість інноваційних бібліотечних послуг, підвищити рівень інформаційної культури та комп’ютерної грамотності, як користувачів, так і бібліотекарів.

Працівники ЦРБ матимуть можливість проводити групові навчання по роботі з комп’ютером та в мережі Інтернет не тільки для користувачів бібліотеки, а і для мешканців району.