» Культура » В Гаях Верхніх навчали комп'ютерної грамотності тих, кому за 50

В Гаях Верхніх навчали комп'ютерної грамотності тих, кому за 50

Автор: admin2 от 18-05-2016, 15:52
 (голосів: 0)

В Гаях Верхніх навчали комп'ютерної грамотності тих, кому за 50В бібліотеці-філії с.Гаї Верхні відбулося заняття з комп'ютерної грамотності для тих, кому за 50, метою якого було підтримання людей цієї вікової категорії, надання їм можливості отримати знання для адаптації в умовах сучасного суспільства, йти в ногу з молодим поколінням.

Бібліотекар Світлана Стасик ознайомила присутніх з основами роботи комп'ютера. Отримані теоретичні знання вони змогли закріпити практично: створення електронної пошти, листування, спілкування через Skype. Оскільки за одне заняття комп'ютер опанувати неможливо, такі заняття будуть проходити щотижнево.

Бібліотека-філія с.Гаї Верхні стала культурно-просвітницьким, інформаційним центром сільської громади, куди приходять люди різних вікових груп. Тут вони можуть провести свій вільний час у цікавий і корисний спосіб. Завдяки програмі “Бібліоміст” в бібліотеці функціонує Інтернет-центр, де кожен бажаючий має змогу безкоштовно пройти навчання з використанням інформаційно-комунікативних технологій.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua