Любителі подорожей відзначають 27 вересня Всесвітній день туризму. Це свято не тільки людей, чий стиль життя пов'язаний з мандрівками та рюкзаками, це свято для тих, хто прагне до знань.
З цієї нагоди до бібліотеки-філії с.Уличне завітали учні 3-б класу місцевої школи разом із класним керівником Марією Микитин.
Після бесіди «Необхідні речі в поході»,яку провела бібліотекар Наталія Ничик, за допомогою настільних ігор «Мандрівка Львівщиною» та «Мандрівка Україною» дітвора вирушила у заочну туристичну подорож. Під час гри діти перенеслися в різні епохи, відвідали найтаємничіші місця нашої країни, пізнали багатьох відомих українців, та побували у більш як 100 цікавих куточках України.
Найцікавішим був конкурс під назвою “Туристична канапка”.Діти зуміли виготовити оригінальні канапки, після чого ними смакували.













