Подорожувати можна по-різному: на транспорті, пішки та навіть подумки. А в бібліотеці-філії села Рихтичі користувачі подорожували за допомогою настільної гри «Мандрівка Україною». Протягом години вони побували в різних куточках нашої країни, пізнали багато відомих українців.
На учасників чекало безліч відкриттів.Вони познайомилися з різними замками та палацами,дізналися різні легенди про міста й села нашої України.
Після захоплюючих перегонів, першою фінішу дісталася Діана Баран. Завідувач бібліотекою-філії Ольга Домін подякувала всім учасникам за гру, а переможець отримала невеличкий приз.














