» Культура » В Старому Кропивнику вшанували пам'ять загиблих героїв

В Старому Кропивнику вшанували пам'ять загиблих героїв

Автор: admin1 от 16-10-2018, 09:05
 (голосів: 0)

В Старому Кропивнику вшанували пам'ять загиблих героївЗ нагоди Дня захисника  України, в с. Старий Кропивник сільський голова Ігор Гандзій і працівники сільської ради, учні і вчителі Старокропивницького НВК І-ІІ ст., працівники медпункту і працівники культури вшанували пам'ять захисників України запаленими свічками біля пам’ятника Захисникам України, пам’ятного знака Небесній Сотні і помолилися  на  могилі учасника АТО Миколи Апановича.

Після цього в бібліотеці – філії  з учнями  Старокропивницького НВК І-ІІ ст. було проведено патріотичну годину  "Жити – Вітчизні служити". Спочатку бібліотекар Тамара Свищ розповіла про історію виникнення свята, про історію українського війська. Потім сільський голова Ігор Гандзій розповів присутнім про новітніх героїв Дрогобиччини, рідного села,  про тих, хто захищав нашу Вітчизну впродовж століть і хто  від агресора захищає її зараз. На закінчення  було зроблено огляд тематичної полиці "Полум’ям подвигу вашого наші горять серця", де представлені публікації про наших захисників – учасників АТО.  

В Старому Кропивнику вшанували пам'ять загиблих героїв

В Старому Кропивнику вшанували пам'ять загиблих героїв

В Старому Кропивнику вшанували пам'ять загиблих героїв

В Старому Кропивнику вшанували пам'ять загиблих героїв

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua