21 листопада українці в усьому світі відзначають п’яту річницю подій на Майдані.
Цей шлях до свободи окроплений кров'ю Небесної Сотні й кров'ю тих хто вже п'ятий рік поспіль боронить нашу країну від агресора, зрошений сльозами матерів, котрі втратили своїх доньок і синів, але не скорились й продовжують виборювати свободу.
Бібліотекарем Наталією Пиль було оформлено книжкову виставку "У пам'яті народній".
Працівники культури с. Летня також вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам'ятника Героям Небесної Сотні.













