19 листопада ми святкуємо День української писемності та мови. Бібліотекар бібліотеки-філії с. Михайлевичі Оксана Пастух запросила своїх юних друзів на літературну годину: "Мово, пресвятая Богородице мого народу!" Бібліотекар розповіла дітям про розвиток та становлення української писемності та мови, як найбільше і найдорожче багатство кожного народу. І тому всім поколінням потрібно плекати нашу рідну мову, передавати у спадок, як неоціненний скарб!
Користувачі читали вірші про мову, писали диктант.













