» Культура » В Михайлевичах віддали шану рідній мові

В Михайлевичах віддали шану рідній мові

Автор: admin2 от 12-11-2015, 13:59
 (голосів: 0)

В Михайлевичах віддали шану рідній мовіДо найкоштовніших надбань кожного народу належить мова. Рідна як мати, як Батьківщина, як усе найдорожче серцю. 9 листопада — День української писемності та мови. На це свято бібліотекар бібліотеки-філії с. Михайлевичі Оксана Пастух запросила своїх юних друзів на бесіду “ Кажуть, дитино, що мова наша соловїна”. Вона розповіла дітям про розвиток та становлення української писемності та мови, про те, що мова — така жива істота, як і народ, що її витворив, це найбільше і найдорожче добро кожного народу, ота жива схованка його духу, його багата скарбниця, в яку народ складає своє давнє життя, свої сподіванки, досвід, почування. Крім того — 9 листопада відзначаємо День Преподобного Нестора Літописця — ченця Києво- Печерської Лаври, продовжувача традицій словянської писемності.

Відчути і зрозуміти цю істину допомогли учні школи: Мельник Марія, Величко Роман, Швадчак Галина, Заберезна Іванна, Заберезна Руслана, Пастух Роксолана, Іванців Марія, Іванців Наталя, Періг Андріана, Романюк Діана - щиро декламуючи вірші про рідну мову, оспівували її в піснях.

І тому всім поколінням треба плекати нашу українську мову, передавати у спадок як неоцінений скарб. Нам слід її вивчати, розвивати і берегти, бо без неї народ перестає бути самостійним, незалежним і багатим.

На масовому заході були присутні вчитель української мови та літератури Козяк Марія Іванівна, методист ЦРБ Гелій Марія, жителі села, учні школи.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua