Найбільше і найдорожче добро кожного народу - це його мова, жива схованка людського духу, його багата скарбниця,в яку народ складає і своє давнє життя,і свої сподівання, роздуми, досвід і почування. Напередодні Дня української писемності і мови в бібліотеці-філії с. Верхні Гаї проведено годину єдності «Українська мова - мова єднання». Під час заходу бібліотекар Світлана Стасик провела екскурс в минуле та ознайомила дітей з біографією великих просвітителів, творців слов'янської азбуки братів Кирила і Мефодія.
Діти взяли участь у конкурсах "Подорож до країни фразеології", "Друзі мови" та з цікавістю переглянули книжкову виставку "Мов джерельна вода,рідна мова моя". Найбільш активними були Микола Гук, Іван Хрептак, Катерина Ватаг, Артем Стецко, Вадим Янишин, Артем Ватаг, Оксана Стецко. Закінчився захід яскравим флешмобом присвяченим рідній українській мові.













