» Культура » В Дрогобицькій районній бібліотеці відбудеться перегляд фільму про Голодомор

В Дрогобицькій районній бібліотеці відбудеться перегляд фільму про Голодомор

Автор: admin2 от 20-11-2018, 13:27

В Дрогобицькій районній бібліотеці відбудеться перегляд фільму про ГолодоморВ п’ятницю, 23 листопада на вшанування пам'яті жертв геноциду Українського народу 1932-1933 років в читальній залі Дрогобицької центральної районної бібліотеки відбудеться перегляд документального фільму «Великий голод», створеного редактором ТСН і журналістом Едуардом Лозовим разом з головним режисером ТСН Павлом Овечкіним.

Початок об 11:00 год.

«Коли вмирає людина, зникає цілий світ. Коли мільйони ідуть у прірву, зникають цілі галактики. Якщо ти забудеш, за ким б'є цей дзвін, він битиме за тобою…»

Знати усі найтрагічніші сторінки своєї історії – обов’язок кожного українця. Лише пам’ять лишилась після тих, хто загинув… Не дайте цій пам’яті щезнути! Запрошуємо до перегляду!