» Культура » В центральній районній бібліотеці відбулась демонстрація документального фільму «Великий голод»

Автор: admin1 от 23-11-2018, 14:20

В центральній районній бібліотеці відбулась демонстрація документального фільму «Великий голод»Знати усі найстрашніші сторінки своєї історії – обов’язок кожного українця. Лише пам’ять лишилась після тих, хто загинув…

Саме тому, напередодні 85-ої річниці пам’яті жертв Голодомору, в читальній залі Дрогобицької центральної районної бібліотеки відбувся перегляд  документального фільму «Великий голод».

Перед переглядом в знак скорботи присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять померлих.

Фільм «Великий голод» створено редактором ТСН і журналістом Едуардом Лозовим разом з головним режисером ТСН Павлом Овечкіним, який знімався півтора року. 28 листопада 2015-го Ukrainetoday на своєму каналі опублікував англомовну версію фільму. Зі стрічкою познайомилася аудиторія за кордону.

Фільм настільки вражає, що примушує стискатися людські серця, адже в ньому представлені свідчення очевидців тих страшних подій.Це не лише правда про трагедію, це також правда про великий злочин, велику ницість, а з іншого боку — про велику жертовність і велику боротьбу.