24 листопада о 16.00 год. біля могили «Борцям за волю України» відбулася акція «Запали свічку пам’яті». На могилу поклали вінок сплетений з ялинових гілок з чорною стрічкою, поставлені квіти, запалені свічки. Біля могили проведена історична година «У пам’ять про скорботний 33-й» (85р.- день пам’яті жертв голодомору). Бібліотекар розказала про Голодомор 1932-1933рр., який здійснили геноцид проти українців Сталін та його оточення. «Згадайте нас, бо ми ж колись жили, Зроніть сльозу і хай не гасне свічка, Ми в цій землі житами проросли, Щоб голоду не знали люди вічно». Дух віків живий! І нам не стати іншими, у нас гени українські, кров і помисли українські. Не допустимо нових помилок розбрату, зрад, принижень. Борімся за свою Батьківщину, рідну землю, котра годує нас і єднає, спонукає на довгії і многії літа жити українській нації. Також вшанували хвилиною мовчання тих, хто став жертвами небаченого в історії людства Голодомору. Захід провела бібліотекар бібліотеки-філії с. Ролів Дарія Василик та директор НД Оксана Лиса.













