» Культура » Захід до Голодомору с. Тинів

Захід до Голодомору с. Тинів

Автор: admin2 от 27-11-2018, 15:42
 (голосів: 0)

23 листопада в початковій школі с. Тинів була проведена історична година пам’яті «Запали свічку. Голодомор - ми пам’ятаємо» бібліотекарем бібліотеки – філії с. Тинів Галиною Сенишин. Вона розказала учням, що про: «Голодомор 1932-1933р.р. – ми пам’ятаєм! Цей страшний злочин, де загинули від голоду мільйони безневинних жертв, вчинив тоталітарний режим керований «богообраною» національною меншиною. Та задумаймось на мить про це пекло, що вирувало майже два роки на нашій землі! Помисліть, як осягнути глибину цієї трагедії, коли люди, божеволівши, їли своїх власних дітей, коли трупи лежали просто на вулицях, коли усюди був запах смерті. Це не кіно і не хвора уява, це наша з вами історія. І пам’ятати її – наш з вами обов’язок». В масовому заході взяли участь директор НД Роман Данилків, Світлана Баратяк при сприянні директора школи Оксани Нечипір.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua