» Культура » Книжкова виставка в районній бібліотеці

Книжкова виставка в районній бібліотеці

Автор: admin2 от 13-02-2019, 11:33

Книжкова виставка в районній бібліотеціЗ нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан, який українці відзначатимуть 15 лютого, в Дрогобицькій центральній районній бібліотеці розгорнуто тематичну полицю «Ціна чужої війни».
До уваги користувачів бібліотеки представлено книги про війну в Афганістані, витяги з документів, спогади та світлини "афганців".
Важливо зберегти пам’ять про ті події, вклонитися тим людям, які не повернулися з війни. Запрошуємо до перегляду!
Довідково:
В цей день у 1989 році, після десятирічної війни, було завершено виведення військ з Афганістану. Афганська війна – це не тільки трагедія. Це ще доблесть і мужність людей, які побували в епіцентрі кривавого конфлікту. Війна, яка тривала 10 років, забрала понад два мільйони життів. У війні в Афганістані брали участь і 160 тисяч українців. 3 тисячі з них загинули. Понад 8 тисяч повернулися скаліченими.