» Культура » Літературна година до дня народження Тараса Шевченка у Вороблевицькій бібліотеці

Автор: admin1 от 7-03-2018, 10:18

Літературна година до дня народження Тараса Шевченка у Вороблевицькій бібліотеці  “Невмируще слово Кобзаря” - під такою назвою в бібліотеці села Вороблевичі завідуюча бібліотекою- філією Ганна Гошко провела літературну годину, присвячену дню народження Тараса Шевченка. “ Він був сином мужика і став володарем у царстві духа. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком і вказав нові, світлі і вільні шляхи професорам і книжним ученим...” Пророче писання Великого Пророка актуальне і нині, коли Україна вже вільна, вже є українська держава, але духовне обличчя народу так глибоко потьмарене зловісним минулим і потребує свого оновлення. Найкращий і найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті — невмирущу славу і всерозквітаючу радість. Тарас Шевченко - центральна постать не лише в історії української літератури, а й у всьому культурному житті України. Під час проведення свята були прочитані вірші Великого Кобзаря та твори про його долю інших авторів. Тарас Шевченко навчає нас любити свою Батьківщину і боротися за утвердження рідного слова.
Присутні ознайомилися з книжковою виставкою “Незбагнений пророк”, яка діє в бібліотеці.