10 березня в бібліотеці-філії села Бистриця Гірська бібліотекарем Н. Пиряник та директором НД М. Пилякбули організовані літературні читання "Дзвенять Кобзареві струни", приурочені до 205-ій річниці від дня народження Т.Г. Шевченка. Присутні мали можливість переглянути книжкову виставку "Шляхами Тарасової долі".













