З метою вшанування світлої пам’яті героїв Другої світової війни, увічнення подвигів воїнів, які поклали своє життя за перемогу 10 травня працівниками бібліотеки та Народного дому с. Снятинки проведена година пам’яті «А перемога в нас одна».
Під час заходу присутні дізналися яку дорогу ціну заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війну, про найбільші операції, найвизначніші дати Другої світової війни та велику мужність нашого народу. Підготували і провели годину пам’яті бібліотекар Любов Турик і директор народного дому Віра Копач.













