В останню суботу листопада все більше свічок пам'яті у вікнах і на майданах. За останні роки українці багато дізналися про самих себе і про непросту історію Україну. Такої страшної трагедії, яку пережив український народ у 30-х роках, не зазнав, мабуть, жоден народ в історії людства. Пам'яті тих, хто загинув від голодомору 1932-33 років, була присвячена година пам'яті “Схилімо голови в скорботі”, яку організували і провели працівники культури села Лішня. Ведучі заходу зав.бібліотекою-філією Віра Висятицька та директор народного дому Галина Федис розповіли присутнім про трагічні сторінки історії 1932-33 років. Користувачі бібліотеки Андріана Пагутяк, Анна Ходорівська, Денис Федис прочитали вірші, присвячені тим страшним дням. В бібліотеці-філії організовано книжкову виставку “Чорні плями історії”. Допомагали в організації заходу бібліотекар Христина Малик, художній керівник Ольга Броницька. На завершення всі учасники помолилися “Отче наш”, схилили голови в скорботі перед невинно убієнними та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.













