» Культура » Година пам'яті в Лішні

Година пам'яті в Лішні

Автор: admin2 от 29-11-2016, 15:15
 (голосів: 3)

Година пам'яті в ЛішніВ останню суботу листопада все більше свічок пам'яті у вікнах і на майданах. За останні роки українці багато дізналися про самих себе і про непросту історію Україну. Такої страшної трагедії, яку пережив український народ у 30-х роках, не зазнав, мабуть, жоден народ в історії людства. Пам'яті тих, хто загинув від голодомору 1932-33 років, була присвячена година пам'яті “Схилімо голови в скорботі”, яку організували і провели працівники культури села Лішня. Ведучі заходу зав.бібліотекою-філією Віра Висятицька та директор народного дому Галина Федис розповіли присутнім про трагічні сторінки історії 1932-33 років. Користувачі бібліотеки Андріана Пагутяк, Анна Ходорівська, Денис Федис прочитали вірші, присвячені тим страшним дням. В бібліотеці-філії організовано книжкову виставку “Чорні плями історії”. Допомагали в організації заходу бібліотекар Христина Малик, художній керівник Ольга Броницька. На завершення всі учасники помолилися “Отче наш”, схилили голови в скорботі перед невинно убієнними та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua