15 травня відзначається одне з найцінніших й найзворушливіших свят нашого часу – Міжнародний день сім’ї (заснований в 1993р. з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН). «Сім’я – це цілюще джерело, водами якого живиться повноводна річка нашої держави». Саме таки словами розпочала годину доброти «Щаслива родина – міцна Україна» бібліотекар Олена Грицюта в бібліотеці – філії с. Дорожів. Адже сім’я є тією основною клітиною з якої складається добробут та спокій в нашій державі. Вона є джерело продовження роду. Мабуть, не випадково наш герб символізує триєдність – людини, родини, нації.
Учасниками цього заходу були: Наталя Лучків, Василь Грицик, Уляна Федурко, Руслана Михальцевич, Христина Грицай, Христина Гнатів, Роксолана Дзюнич, Оксана Шугайло, Василь Грущак, Божена Ткач, Володимир Гаврилів.
Діти читали вірші й прислів’я, відгадували загадки, знайомились з сімейними звичаями, традиціями, обрядами. Вони розповідали про своїх рідних та малювали дерево свого родоводу. Бібліотекар розповіла про ігри, в які колись грались їхні батьки. Й запропонувала переглянути книжкову виставку «Їх читали ваші батьки», й викладку літератури «Без сім’ї і свого роду – нема нації й народу».
Діти зрозуміли, що завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу. Тому, чим більше щасливих родин, тим міцнішою стає наша Україна.













