У цей день ми згадуємо кожного, хто став жертвою політичних репресій часів більшовицького режиму, був ув’язнений у концтаборах або засланий у далекі безлюдні землі. Згадуємо знищених радянською владою селян, розстріляну інтелігенцію, закатованих патріотів.
Сталінізм нищив Україну з особливою ретельністю і масштабністю. Ці втрати – непоправні. Ця трагедія ніколи не повинна повториться. Це наша історія. Ми не маємо права забувати, ми повинні пам’ятати, яку страшну трагедію довелось пережити нашому багатостраждальному українському народові на шляху до незалежності.
В Дрогобицькій центральній районній бібліотеці до Дня пам’яті розгорнуто книжкову виставку « Живи і пам’ятай». До уваги користувачів нашої бібліотеки представлено книги про жертв великого терору, а серед них матаріали подій які відбувалисьна території Дрогобиччини.
Запрошуємо до перегляду!













