З нагоди цієї дати в бібліотеці – філії с. Бистриця-Гірська було проведено історичну бесіду, на якій директор народного дому Микола Пиляк ознайомив присутнім про людський біль тих хто пережив політичні репресії.
Всі присутні розглянули діючу книжкову виставку «Велична і трагічна історія», яку оформила бібліотекар Надія Піряник.













