» Культура » В Урожі вшанували Героїв

В Урожі вшанували Героїв

Автор: admin1 от 24-05-2019, 14:09
 (голосів: 0)

В Урожі вшанували Героїв23 травня Україна вшановує пам'ять героїв,які полягли в боротьбі за незалежність. Український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є Герої Крут і Герої Небесної Сотні, воїни УПА. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби зі злом заплативши за перемогу надвисоку ціну - власне життя. Їх вшановує Україна, а їх життя повинно бути прикладом для молодого покоління. В бібліотеці-філії с. Уріж було проведено історичну годину "Моє життя - кривавий танець, щоб ворог край мій не топтав".

На заході були присутні  діти, яких бібліотекар Катерина Павлів ознайомила з цікавими фактами про героїв -захисників. Наприкінці заходу разом з директором НД Галиною Чечіль-Винницькою  та дітьми села було запалено свічки на могилі воїнів - захисників.

В Урожі вшанували Героїв

В Урожі вшанували Героїв

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua