На шляху до незалежності українському народові, на жаль, дуже часто доводилося приносити у жертву своїх найкращих синів і дочок – справжніх Героїв. Україна вшановує своїх Героїв, які поклали життя за незалежність країни, саме 23 травня.
Сьогодні в Дрогобицькому районному народному домі відбулися урочистості з нагоди свята Дня Героїв, на який були запрошені ветерани ОУН УПА, новітні наші Герої – учасники АТО та добровольці. Участь в заході взяли також керівництво райдержадміністрації: голова – Андрій Шевкенич, його заступники – Руслан Щерба та Володимир Ханас; також заступник голови районної ради Володимир Стецівка. Вони з нагоди свята нагородили подякою голову Дрогобицької станиці Братства ОУН-УПА Тараса Куликовця.
Опісля спільною молитвою вшанували всіх тих, хто віддав своє життя за волю і незалежність України.
Гарним подарунком для присутніх став виступ колективу «Ясени» з Ясениці-Сільної, гурту «Галич» районного народного дому, вокального тріо народного дому села Вороблевичі та дует у складі Анни Кубів і Остапа Старости.
Після концерту всі бажаючі мали можливість скуштувати козацького куліша, яку приготували на подвір’ї районного народного дому в польовій кухні. За що дякуємо Дрогобицькому районному відділу ГУ ДСНС та Другому спеціальному центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.













