» Інформація » Свято з присмаком гіркоти. Дрогобиччина відзначила День Героїв

Свято з присмаком гіркоти. Дрогобиччина відзначила День Героїв

Автор: admin1 от 23-05-2019, 20:48
 (голосів: 0)

Свято з присмаком гіркоти. Дрогобиччина відзначила День ГероївНа шляху до незалежності українському народові, на жаль, дуже часто доводилося приносити у жертву своїх найкращих синів і дочок – справжніх Героїв. Україна  вшановує своїх Героїв, які поклали життя за незалежність країни, саме 23 травня.

Сьогодні в Дрогобицькому районному народному домі відбулися урочистості з нагоди свята Дня Героїв, на який були запрошені ветерани ОУН УПА, новітні наші Герої – учасники АТО та добровольці. Участь в заході взяли також керівництво райдержадміністрації: голова – Андрій Шевкенич, його заступники – Руслан Щерба та Володимир Ханас; також заступник голови районної ради Володимир Стецівка. Вони з нагоди свята нагородили подякою голову Дрогобицької станиці Братства ОУН-УПА Тараса Куликовця.

Опісля спільною молитвою вшанували всіх тих, хто віддав своє життя за волю і незалежність України.

Гарним подарунком для присутніх став виступ колективу «Ясени» з Ясениці-Сільної, гурту «Галич» районного народного дому, вокального тріо народного дому села Вороблевичі та дует у складі Анни Кубів і Остапа Старости.

Після концерту всі бажаючі мали можливість скуштувати козацького куліша, яку приготували на подвір’ї районного народного дому в польовій кухні. За що дякуємо Дрогобицькому районному відділу ГУ ДСНС та Другому спеціальному центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Свято з присмаком гіркоти. Дрогобиччина відзначила День Героїв
Свято з присмаком гіркоти. Дрогобиччина відзначила День Героїв
Свято з присмаком гіркоти. Дрогобиччина відзначила День Героїв
Свято з присмаком гіркоти. Дрогобиччина відзначила День Героїв
Свято з присмаком гіркоти. Дрогобиччина відзначила День Героїв
Свято з присмаком гіркоти. Дрогобиччина відзначила День Героїв
Свято з присмаком гіркоти. Дрогобиччина відзначила День Героїв
Свято з присмаком гіркоти. Дрогобиччина відзначила День Героїв
Свято з присмаком гіркоти. Дрогобиччина відзначила День Героїв
Свято з присмаком гіркоти. Дрогобиччина відзначила День Героїв
Свято з присмаком гіркоти. Дрогобиччина відзначила День Героїв
Свято з присмаком гіркоти. Дрогобиччина відзначила День Героїв

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua