» Культура » В центральній районній бібліотеці відбулася презентація книжок Лідії Мазурчак

В центральній районній бібліотеці відбулася презентація книжок Лідії Мазурчак

Автор: admin1 от 31-05-2019, 13:00

В центральній районній бібліотеці відбулася презентація книжок Лідії Мазурчак30 травня до Дрогобицької центральної районної бібліотеки завітала велика мрійниця, яка захоплюється археологією життя – Лідія Мазурчак.

Народилася вона у самому серці галицької Каліфорнії – місті Бориславі. На даний час навчається на історичному факультеті Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка. Крім того Лідія – журналіст Інтернет – видання «Змістовно: люди, події, думки». Хоча за фахом історик,в душі живе лірик – філолог, який диктує вірші і прозу.

Писати Ліда почала ще в молодших класах школи. Її вірші нагадують сповідь людини, яка любить так сильно і чисто, наскільки взагалі можна любити.

В центральній районній бібліотеці відбулася презентація книжок Лідії Мазурчак«Відчуття» – таку назву обрала  ще  мало відома  авторка-початківець для свого першого друкованого видання, в якому з особливим душевним теплом світяться  її поезії. Збірка увібрала різнобарвні теми поезії: від сумовито-ліричних до глибоко філософських. Наступна книжечка «Комуналка» – збірка Ірини Подольської та Лідії Мазурчак. Це та книга, яка стала знаковою для молодих поеток, яка несе у собі правду, кохання, біль. Кожен вірш, кожен рядок із цієї книги несе у собі окрему історію мешканців комуналки під назвою «Життя».

Лідія Мазурчак чуйно декламувала свою поезію, а ще ознайомила присутніх з своїм оповіданням «Горпина», адже як каже сама авторка,  що зараз їй до душі писати прозу.

На презентацію до нашої бібліотеки завітали люди, небайдужі до  українського слова: письменники та всі поціновувачі поезії.Запрошені отримали неабиякі позитивні враження від спілкування з талановитою та юною письменницею.

Для користувачів нашої бібліотеки Лідія Мазурчак подарувала свої збірки.

В центральній районній бібліотеці відбулася презентація книжок Лідії Мазурчак