17 листопада минає 150 років від дня народження архимандрита Української Греко-Католицької Церкви, аристократа, монаха, Праведника народів світу, Блаженного Католицької церкви Климентія Шептицького.
Цю сильну і гідну постать в історії України та УГКЦ сьогодні вшановували в с. Уличному. По закінченні Божественної Літургії у Народному дому відбувся вечір-портрет «Отець Климентій Шептицький. Граф. Монах. Мученик».
Ведучі вечора Вікторія Сирватка та Володимир Паньків відкрили перед присутніми цікаві сторінки біографії Блаженного о. Климентія Шептицького. Роль матері Шептицьких – графині Софії (Фредро) Шептицької блискуче зіграла директор ЗДО «Диво» Наталія Братковська. Своїм мелодійним духовним співом зачаровував молодіжний хор парафії св.мч. Параскеви «SiloAm», керівник Божена Сливка.
У своїй промові настоятель храму св.мч. Параскеви о. Петро Сливка зазначив, що пізнання історії нашого народу, наших героїв, святих є необхідною передумовою становлення нашої духовної та національної ідентичності. Адже Блаженний о. Климентій Шептицький увійшов в історію як людина, котра мала все, але справжнє багатство знайшла у служінні Богу і ближньому.
На завершення о. Петро Сливка подякував організаторам свята, а також всім присутнім і висловив сподівання, що величава постать о. Климентія Шептицького стане взірцем для наступних поколінь монахів, громадських діячів, бізнесменів, підприємців та політиків.













