1 січня Україна вшановувала 111-у річницю від Дня народження Степана Бандери. З цієї нагоди в бібліотеці с. Уличного відбувся тематичний захід, присвячений провіднику ОУН. Перед присутнім виступив вчитель історії, голова ГО «Маю права» Володимир Савчин. Свою промову він присвятив героїчній постаті Степана Бандери та іншим, не менш відомим учасникам визвольного руху. Присутні переглянули патріотичний документально-художній фільм «Незламні» про чин членів ОУН Василя Біласа та Дмитра Данилишина.













