» Інформація » У Дрогобичі вшанували пам'ять Степана Бандери

У Дрогобичі вшанували пам'ять Степана Бандери

Автор: admin2 от 2-01-2018, 11:51
 (голосів: 0)

У Дрогобичі вшанували пам'ять Степана Бандери1 січня у Дрогобичі відбулося урочисте віче з нагоди 109-тої річниці від дня народження голови проводу ОУН Степана Бандери. Віче відбулося у парку Степана Бандери біля пам’ятника Героєві України.

Розпочався захід з виконання Гімну Української Повстанської Армії (УПА) ОУН та поминальної панахиди, яку відслужили священики Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ. З промовами про видатного борця за вільну Україну виступили отець Ігор Цмоканич, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, членкиня ОУН-УПА, опікунка сестер Степана Бандери, почесна громадянка Дрогобича Анна Рудник, почесний голова Дрогобицької організації КУНу Тарас Метик. Від райдержадміністрації у заході взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. Провів захід директор районного народного дому Іван Сех.

Присутні поклали квіти до пам’ятника Степану Бандері.

На завершення учасники віча виконали Державний Гімн України.

 

У Дрогобичі вшанували пам'ять Степана Бандери

У Дрогобичі вшанували пам'ять Степана Бандери

У Дрогобичі вшанували пам'ять Степана Бандери

 

Фото З. Кваснія

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua