30 березня в районному Народному домі відбувся районний огляд-конкурс читців, присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка. Конкурс проводився з метою популяризації поетичних творів Великого Кобзаря, підвищення художньо-виконавської майстерності, виявлення і підтримки мистецьких талантів.
В конкурсі взяли участь 46 народних домів. Переможцями огляду –конкурсу стали:
І місце – А.Федорочко ( народний дім с. Новошичі);
ІІ місце – А.Марущак ( народний дім с. Грушів Ст.) та М.Коваленко
( народний дім с. Почаєвичі);
ІІІ місце – М. Поточняк ( народний дім с. Грушів Кр.) та О. Федрак
( народний дім с. Жданівка).
В номінації авторська поезія переможцями стали Т.Грицан та С.Федитник (народний дім с. Модричі).
За виконавську майстерність грамотами нагороджені Г. Вереницька ( НД
с. Летня), М. Подоляка (НД с. Д.Лужок), М.Яковишин, Я. Дашко та І. Васьків (НД с.Доброгостів), К.Колодій (НД с.Михайлевичі), Б.Паньків (НД с.Брониця).













