» Інформація » Іван Сех став переможцем обласного огляду-конкурсу читців

Іван Сех став переможцем обласного огляду-конкурсу читців

Автор: admin1 от 17-03-2015, 15:09
 (голосів: 0)

Іван Сех став переможцем обласного огляду-конкурсу читцівВ плані відзначення 201-х роковин народження поета і національного пророка Тараса Шевченка Львівський обласний центр народної творчості в березні провів обласний огляд-конкурс читців та художньо-просвітницьких колективів. Він проводився з метою популяризації поетичних творів Великого Кобзаря, утвердженню краси українського слова, підвищенню художньо-виконавської майстерності читців та художньо-просвітницьких колективів, виявленню і підтримці мистецьких талантів.
У конкурсі взяли участь 30 читців та 3 художньо-просвітницьких колективи області. Журі конкурсу відмітили цікавий творчий репертуар та високий виконавський рівень учасників цьогорічного конкурсу.
Дрогобицький район на ньому представляв Іван Сех, де показав високу виконавську майстерність, у його виконанні прозвучала композиція за творами Шевченка «Схаменіться, будьте люди!».
За підсумками огляду-конкурсу журі визнало його переможцем і лауреатом І-ї премії.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua